Održan je seminar na temu Upotrebe savremenih medija u poslovne svrhe
U subotu, 25. februara održan je seminar na temu Online Media Landscape (Upotreba savremenih medija u poslovne svrhe).
Na seminaru je bilo priče o vrstama savremenih online medija i njihovim karakteristikama. Poseban akcenat je stavljen na konkretnu upotrebu tih medija u poboljšanju poslovanja. Saznali smo koji su to mediji na koje treba trenutno obratiti pažnju i koji su to online mediji sa potencijalom u budućnosti. Bilo je priče i o praktičnim primerima kompanija koje su poboljšale svoje performanse koristeći online medije.
O ovoj krajnje aktuelnoj i zanimljivoj temi pričala nam je Jasna Kamatović, marketing i PR menadžer. Poslednjih godina profesionalno se usavršavala u oblastima poslovne primene interneta, elektronskog poslovanja, trgovine i komunikacija u IT kompaniji “POSITIVE” gde je stekla petogodišnje iskustvo. Autor i urednik sajta koji je 2009. godine ušao u Top 50 sajtova u Srbiji po časopisu PC Press u kategoriji Tehnologija. Takođe je idejni tvorac, urednik i jedan od autora kompanijskog bloga Pozitiva kao i kreator i urednik web strana koje se bave specifičnim IT potrebama žena: Ženski IT kutak.
Kroz dugogodišnji rad u IT i marketing sektoru, stekla je brojna iskustva, koje je podelila sa učesnicima seminara.
Neki od utisaka sa održane radionice:
“Podaci, činjenice izrečene na predavanju, su mi od ranije poznate ali su svi ti podaci ovim predavanjem sistematski složeni i obrađeni i dobili su veći saznajni značaj.
Ovakav tip predavanja je veoma koristan jer štedi vreme i dobijaju se informacije sagledane od strane stručne osobe i na taj način celo predavanje ima veću saznajno - informativnu vrednost.”
Dragan Todorović, Polaznik BusinessAcademy
“Veoma interesantno, sa puno praktičnih primera.
Trenutno ne radim u ovoj oblasti, ali mi je dosta korisno radi lično usavršavanja.“
Nadežda Dinić-Tošev, Polaznik ITAcademy
“Saznao sam koliko je važan korporacijski blog za poslovanje savremenih kompanija. Seminar je dobro kocipiran, tako da za sada ne bih ništa menjao.”,
Vladimir Pekoić, učesnik seminara
“Najviše mi se dopalo to sto se sve praktično pokazuje i što se daju vrlo jasni primeri iz života. Naučila sam neke nove metode korićenja modernih tehnologija koje mogu umnogome skratiti i olaksati posao PRa, kao i korisne linkove i web adrese.”
Jelena Zorić, učesnik seminara
“Naučio sam u kom pravcu da razmišljam kada je u pitanju razvoj sajta moje firme, kako bi posecenost bila veća, a samim tim i promet. Prezentovano je dosta sajtova i blogova za koje nisam znao, a koje mi mogu pomoci u budućnosti.”
Bojan Vujović, učesnik seminara
DOGAĐAJI
-
LIVE STREAM BESPLATNOG SEMINARA: „Kako...
Danas, 12. juna, od 17:30 časova, pridružite nam se na seminaru „Kako dobiti sve što želiš – tajne uspješnog pregovaranja u poslovnom... Više »
-
LIVE STREAM BESPLATNOG SEMINARA: „G.R.A.B....
U subotu, 31. maja, od 9:30 časova, pridružite nam se na seminaru „G.R.A.B. YOUR LIFE: Koordinate za uspjeh bez unutrašnjih kočnica”.... Više »
-
LIVE STREAM SEMINARA: „Od baby boomera...
U utorak, 29. aprila, od 17:30 časova, pridružite nam se na seminaru „Od baby boomera do generacije Z: Ključ harmonije u poslovnom... Više »
-
JUNIOR MID-LEVEL FULL STACK DEVELOPER-Lo...
Lova Digital Money Transfer d.o.o. Banja Luka je domaća fin-tech kompanija koja u spješno posluje od 2021. godine. Vla... Više »
-
Graphic Designer - LINKgroup Professiona...
Mi smo LINK group, vodeća internacionalna kompanija koja se više od 20 godina uspješno bavi profesionalnom edukacijom ... Više »
-
Pomoćnik u marketingu - Edukativni centa...
Edukativni Centar Swanbell je edukativni centar za učenje stranih jezika na svim nivoima za decu i odrasle. Osnovan je 1... Više »
-
LINK edu Alliance ISPIT JOB Speed Dating...
Brzi intervjui sa najatraktivnijim poslodavcima u regionu na sajmu zapošljavanja LINK2job Drage koleginice i kolege, po... Više »
-
Polaznici i studenti LINK edu Alliance b...
U subotu, 1. 10. 2022. godine, u organizaciji Centra za razvoj karijere, održano je finale Case Study Competitiona, jedi... Više »
-
Prava vrednost – tvoja prednost!
Savez studenata Fakulteta organizacionih nauka, pod pokroviteljstvom Fakulteta organizacionih nauka, jedanaesti put po r... Više »
Citat dana
Uvek imamo dovoljno vremena ako ga koristimo na pravi način.
Anonimni autor
Ne propustite obaveštenje o besplatnim seminarima!
Unesite Vaš e-mail i budite obavešteni o besplatnim seminarima, radionicama i drugim događajima koji vam mogu pomoći da nađete posao i razvijete svoju karijeru!