Novo radno mesto u kompaniji Orion Telekom

Orion telekom, kompanija koja vrlo uspešno posluje u oblasti telekomunikacija, nastala je 2010. godine u Beogradu, spajanjem tri vodeća internet provajdera u Srbiji: Media Works (najveći wireless provajder u Srbiji), Neobee.net (najveći internet provajder u Vojvodini) i SezamPro (najveći nezavisni ADSL provajder u Srbiji).

Orion telekom je finansiran od Evropske banke za rekonstrukciju i razvoj, kao i od najvećih evropskih hedž fondova koji vide potencijal u razvoju telekomunikacionog tržišta u Srbiji i na Zapadnom Balkanu. Kompanija je fokusirana na akvizicije, integraciju i razvoj drugih telekomunikacionih resursa, sa ciljem da isporuči najkvalitetnije linije fiksne telefonije i internet konekcije za privatne i poslovne korisnike. Razvijeni regionalni centri Orion telekoma nalaze se u Beogradu, Novom Sadu i Nišu. Misija im je da obezbede najkvalitetnija i inovativna rešenja u odabranim tržišnim segmentima (privatni korisnici, mala i srednja preduzeća, velika preduzeća, javni sektor i veleprodaja) u skladu sa potrebama klijenata, a vizija je da postanu najpouzdaniji telekomunikacioni operator u Srbiji.

Ovom prilikom prosledili su nam konkurs za poziciju:logo

Prijava:

  • Svoj CV i motivaciono pismo pošaljite na: konkurs@oriontelekom.rs
  • U subjectu mejla naglasiti: naziv pozicije i naziv škole (ITAcademy, BusinessAcademy ili ITS).
  • Krajnji rok za prijavu je: 8.6.2015.
  • Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.



DOGAĐAJI

Citat dana

Previše obrazovanja danas je stavarno neefikasno. Svi previše dajemo mladim ljudima da beru cveće, umesto da ih učimo kako sami da ga uzgajaju.
Džon V. Gardner

Ne propustite obaveštenje o besplatnim seminarima!

Unesite Vaš e-mail i budite obavešteni o besplatnim seminarima, radionicama i drugim događajima koji vam mogu pomoći da nađete posao i razvijete svoju karijeru!

Email: