Materijali sa seminara

JAVNI NASTUP – Razvijanje govorničkih i prezentacijskih sposobnosti, 27.5.2017.

Storytelling – najefikasnija metoda u advertajzingu, 8.4.2017.

Copywriting – veština kreativnog pisanja, 1.4.2017.

Kako da primenite mobilni marketing?, 11.3.2017.

Kako ispričati svoju priču tako da se dopadnete poslodavcu?, 11.2.2017.

Uvod u UX dizajn, 2. deo, 28.1.2017.

Zašto je za vaš posao bitno da budete aktivni na društvenim mrežama?, 24.12.2016.

Instagram oglašavanje, 3.12.2016.

Uvod u UX dizajn, 19.11.2016.

Kako da poboljšate komunikaciju sa svojim okruženjem, 1.10.2016.

Kako da dodatno zaradite koristeći AdSense, 17.9.2016.

Uvod u autorsko pravo u IT poslovnom okruženju, 27.8.2016.

Kako da savladate SEO osnove?, 16.7.2016.

Kako unaprediti poslovanje korišćenjem Cloud tehnologija?, 9.7.2016.

Kako pokrenuti i uspešno realizovati startup ideje?, 2.7.2016.

Kako da na najbolji način organizujete svoje vreme u savremenom poslovanju?, 18.6.2016.

Kako je Java postala najpopularniji programski jezik?, 11.6.2016.

Kako da napravite dobru prezentaciju?, 11.6.2016.

Kako da uspešno izgradite timske odnose?, 4.6.2016.

Kako postati uspešan freelancer?, 16.4.2016.

Kako da organizujete svije aktivnosti i projekte?, 19.3.2016.

Kako da vašu mobilnu aplikaciju preuzmu ljudi širom sveta?, 27.2.2016.

Kako da pokrenete blog koji će da vam donosi zaradu?, 6.2.2016.

Kako da napravite i plasirate svoju prvu iOS aplikaciju?, 30.1.2016.

Kako je svetska ekonomska kriza uticala na tržište nekretnina?, 19.12.2015.

Kako da prepoznate i izbegnete diskriminaciju u karijeri?, 28.11.2015.

Kako iskoristiti LinkedIn profil za zapošljavanje i razvoj karijere?, 14.11.2015.

Radionica: Postani idealan zaposleni, 16.10.2015.

Radionica: Postani idealan kandidat za posao, 15.10.2015.

Žensko preduzetništvo: izazovi i mogućnosti, 10.10.2015.

Business Saturday, 5.9.2015.

Kako privući pažnju na društvenim mrežama?, 15.8.2015.

Kako HR menadžeri procenjuju kandidate za posao?, 18.7.2015.

Budućnost izdavaštva, 11.7.2015.

Iskoristi svoje potencijale, 27.6.2015.

Kako da postanete lider kroz vođenje projekata?, 20.6.2015.

Naplativa veština profesionalnih administratora mreža: MikroTik, 13.6.2015.

Neuromarketing: Kako da zavirite u svest potrošača?, 6.6.2015.

Business Saturday, 30.5.2015.

Kako da pročitate misli poslovnog partnera?, 23.5.2015.

Kako da iskoristite preduzetnički potencijal?, 18.4.2015.

Radionica: Postanite idelaan kandidat za posao

Game Developing: Kako pokrenuti biznis sa kompjuterskim igrama?, 21.3.2015.

Kako se zarađuje preko AppStorea?, 7.3.2015.

Kako se zaštititi na internetu?, 28.2.2015.

Internet of Things: Kako će nam internet i pametni uređaji promeniti budućnost?, 21.2.2015.

Kako uspeti kao freelancer?, 7.2.2015.

Naučite kako radi najpopularniji PHP framework: Laravel, 24.1.2015.

Kako zaraditi od Facebook reklamiranja?, 20.12.2014.

Kako da pokrenete i razvijete internet prodaju?, 15.11.2014.

Kako da vaš projekat finansira EU?, 25.10.2014.

Kako pokrenuti startup?

Plaćanje preko interneta, 11.10.2014.

Kako izabrati i realizovati uspešne projekte?, 4.10.2014.

Osnove CISCO rutera i svičeva, 20.9.2014

Kako iskoristiti slobodne softvere?, 23.8.2014

Radionica Postani idealan kandidat za posao, 19 - 30.7.2014

Prevare na bankomatima: Kako da zaštitite svoj novac?, 12.7.2014

Radionica Samopouzdanje - kako ga steći i održati?, 28.6.2014

Kako da komunicirate u onlajn svetu?, 21.6.2014

Kako da prodate sve što poželite?, 7.6.2014

Unapredite kvalitet svog života!, 10.5.2014

Oslobodite svoje ideje!, 29.3.2014

Kako pretvoriti svoju kreativnost u isplativi biznis?, 15.3.2014

Kako da zapamtite baš sve?, 1.3.2014

5 koraka do uspeha, 22.2.2014

Prevencija i edukacija u sprečavanju nastanka mobinga, 8.2.2014

Značaj i evolucija PR trendova, 25.1.2014

Emocionalna inteligencija u liderstvu, Precenjenost akcija, Merenje vrednosti brenda i specifični aspekti brendiranja 14.12.2013

 

Najuspešnije prodajne strategije, 30.11.2013

 

Konferencija: Igraj bezbedno, 26.11.2013

 

SEM - Search Engine Marketing, 16.11.2013

 

Menadžment u kulturi; Postupak privatizacije, 2.11.2013

 

Online Payment Method, 26.10.2013

 

AdIT 2013, 25.9.2013.

 

Internet tehnologije za menadžere 21.9.2013.

 

Zapolsi se preko LinkedIn-a 7.9.2013.

 

Doba komunikacije 10.08.2013.

 

IT pravo u Srbiji 27.7.2013.

 

Društvene mreže - karakteristike i preimena 22.06.2013

 

Otkrijte tajne američke diplomatije 15.06.2013

 

Koje sve pretnje vrebaju na internetu? 08.06.2013

 

Kako se oglašavati online? 25.05.2013

 

Ostavite snažan utisak prilikom javnog nastupa 11.05.2013.

 

Obmane i prevare kao faktor rizika u poslovanju 20.04.2013.

 

Kako komunicirati u kriznim situacijama 06.04.2013.

 

Motivišite sebe i svoje zaposlene pomoću ciljeva 23.03.2013.


Moderna zabava 09.03.2013.

 

Kako se efektno oglašavati na internetu 23.02.2013

 

Otkrijte prednosti neverbalne komunikacije 09.02.2013

 

Kako finansirati projekat pomoću EU fondova? 26.01.2013

 

Obuka za Apple Mac OS X 19.01.2013

 

SEO - optimizacija za pretraživače 22.12.2012

 

Pouzdane metode za predviđanje berzanskih kretanja 15.12.2012

 

Neka vas drugi vide kako vi to želite 01.12.2012.

 

Dokazane metode za bržo dolaženje do posla 24.11.2012.

 

Uspešno web posovanje danas i sutra 13.10.2012.

 

Kreiranje i distribucija online sadraja 06.10.2012.

 

Drugačiji pristup finansijskom poslovanju 29.09.2012.

 

Dve tajne poslovnog uspeha 01.09.2012.

 

Seminar za vaše nove poslovne uspehe 25.08.2012.

 

Alternativna ulaganja na finansijskim tržištima i tajne dobrog merchandisinga 21.07.2012.

 

Tajne uspešne konverzacije na engleskom, Dodatno: Montažni prelazi 07.07.2012.

 

Liderstvo i prezentacione veštine 23.06.2012.

 

Ko ste na Interentu? 09.06.2012.

 

Bezbednost u računarskim mrežama 26.05.2012.

 

Kako povećati profit pomoću društvenih mreža? 05.05.2012.

 

Profesionalne veštine rešavanja konflikata i postizanja dogovora 28.04.2012.

 

Savremeni pristup poslovnoj komunikaciji, kompanijski blog 31.03.2012.

 

Radionica - komunikacija sa teškim ljudima 24.03.2012.

 

Šta je sve potrebno za uspešnu promociju 17.03.2012.

 

Kako pratiti i iskoristiti aktivnosti online medija 10.03.2012.

 

Najdelotvornije tehnike i marketinški alati čijim čarima niko nije odoleo 03.03.2012.

 

Savremeni online mediji i njihova upotreba u poslovne svrhe 25.02.2012.

 

Strategije i veštine pregovaranja i komuniciranja 04.02.2012.

 

Strategije uspešnih online prodavnica 21.01.2012.

 

Najuspešnije internet marketing strategije 17.12.2011.

 

Novi modeli poslovanja i rezultati 10.12.2011.

 

Aktuelni osvrt na savremeno poslovanje 03.12.2011.

 

Kako do promene II deo, 19.11.2011.

 

Internet marketing u službi profitabilnog poslovanja, 12.11.2011.

 

Kako do promene, 22.10.2011.

 

Kako do savršenog pregovaranja, 08.10.2011.

 

Poslovne metode za efikasno poslovanje, 24.09.2011.

 

Kako upravljati novcem, 27.08.2011.

 

Praktični saveti za uspeh, 02.07.2011.

 

Ključ uspeha najboljih, 11.06.2011.

 

Kako da dostignete svoje ciljeve, 04.06.2011.

 

Kako da upravljate svojim životom, 14.05.2011.

 

Simulacija otvaranja preduzeća, 07.05.2011.

 

Kako da vaš projekat postane brend, 16.04.2011.

 

Uspešna analiza i predstavljanje uspeha, 02.04.2011.

 

Aktuelnosti savremenog poslovanja, 26.03.2011.

 

Znanja iz finansija za ostvarivanje profita, 19.03.2011.

 

Kako da povećate uticaj i autoritet u poslovanju, 26.02.2011.

 

Najbolja praksa prodaje lidera na tržištu, 05.02.2011.

 

Načini profitabilnog i efikasnog poslovanja, 29.01.2011.

 

Trendovi u finansijskom poslovanju, 04.12.2010.

 

Tajne poslovanja organizacija, 20.11.2010.

 

Kreativnošću do profitabilnog poslovanja, 13.11.2010.